نتایج جستجو برای عبارت :

بعد از هک پیچ انیستاگرام سالومه و رسوایی سلبریتی ها

در پی هک شدن پیج اینستاگرام «سالومه سیدنیا» مجری و تهیه‌کننده شبکه بهایی «من‌وتو»، که برای آل‌سعود کار می‌کند تصاویری از گفت‌وگوهای وی با برخی از بازیگران و سلبریتی‌ها منتشر شده است که نشان از ارتباط عمیق او با برخی از بازیگران دارد.
تهمینه میلانی، پرویز پرستویی، ارژنگ امیرفضلی، رضا صادقی، علی انصاریان، شهره لرستانی و مهناز افشار از جمله سلبریتی‌هایی هستند که تصاویر چت‌هایشان با مجری شبکه سعودی من‌وتو انتشار یافته است. گفت‌وگوه
2408 - پس از آنکه «بهنوش بختیاری» شبکه من‌وتو را عامل تفرقه در بین مردم ایران نامید، «سالومه سیدنیا» مجری این شبکه صهیونیستی با حمله به این بازیگر ایرانی، او را فردی ریاکار، آدم‌فروش و بی‌ادب خطاب کرد!منبع: yon.ir/mzdr77
دانلود فایل اصلی
2441 - بعد آنکه «بهنوش بختیاری»
با انتشار ویدئویی خواستار برخورد با هنجارشکنی برخی افراد فاسد و عیاش در
فضای مجازی به‌‌اسم تِرَنس بودن شد، «سالومه سیدنیا» مجری بهائی شبکه
من‌وتو به این بازیگر ایرانی حمله و توهین کرد و مدعی شد که هرکس در جامعه
هرجور که دوست دارد باید لباس بپوشد و رفتار کند!منبع: yon.ir/mzdr98
دانلود فایل اصلی
2642 - پس از آنکه «مصی علینژاد» برخلاف سخنان گذشته‌اش در مصاحبه با شبکه من‌وتو عنوان کرد ممکن است پس از سرنگونی جمهوری‌اسلامی(!)، برای ریاست‌جمهوری یا نمایندگی مجلس کاندید شود، «سالومه سیدنیا» مجری شبکه من‌وتو در توییتی، علینژاد را فردی منفعت‌طلب نامید و با کنایه گفت که او رنگش را عوض کرده و برای رسیدن به هدفش یعنی قدرت، پایش را روی دیگران می‌گذارد!لینک کوتاه منبع:  www.tiny.cc/mzdr108
دانلود فایل اصلی
امروز روز خوبی بود یعنی عالی بود من به موقع بیدار شدم کارامو کردم یجوری حس میکنم کارای صبحم مال خیلی وقت پیشه. فردام همینجوری بیدار میشم پس فردا هم همینطور عصریم یه ذره حتی خوابیدم. الانم همه کارامو کردم رسیدم فصل افلاطونیان کیمبریج. من فکر میکردم کنبریج ِ. بگذریم. 
کتابو دیگه امشب نمیخونمش. به جاش مقالهٔ سکوت دیدن ماینور وایت ترجمهٔ فرشید آذرنگ و سالومه منوچهری رو میخوام بخونم. آخرین بار ۲۰ اسفند ۹۷ خوندمش. چقدر گذشته ها انگار یه عمر باشه.

سکوت دیدن ، ماینور وایت ، ترجمهٔ فرشید آذرنگ و سالومه منوچهری ، حرفه عکاس ۴

دیدن در سکوت ، مرا بر بالای صخره ای مرتفع به بینش متفاوتی در مورد امر پیش و پا افتاده ، تکیه می دهد. به واسطه ی شیشه ی مات ، به واسطه ی دوربین ، به واسطه ی مشاهده و دریافت ، و بواسطه مکاشفه آنچه در پس قرار دارد ! من تنها خواهان آنم که بتوانم روی دادن چنین مکاشفه ای را بارها و طولانی تر موجب شوم . از این رو من چنین سموتی را مکررا در خویش بر می انگیزم نیز این لحظات را هنگام
هنوز نمیدونم بین کاری که پولش خوبه و کاری که از خودت راضی ای کدوم بهتره.
به صورت کلیشه وار و شعاری میدونم که الان باید به خودم بگم که معلومه که کاری که شبا راحت سرت رو روی بالش بزاری بهتره و این حرفا چیه دختر و اینا.ولی خوب یا بد من کلی کار خوب تو زندگیم کردم که الان از انجام دادنشون پشیمونم...
خب البته با آگاهی الانم میدونم که اون کار خوبا از روی خواسته قلب و روانم نبوده و احتمالا برای خوب نشون دادن خودم،پذیرفته شدن،طرد نشدن و تایید طلبی و این د
معرفی کتاب صوتی وقتی نیچه گریست
کتاب صوتی وقتی نیچه گریست رمانی فلسفی، هیجان انگیز، معمایی و سرشار از گفت‌و‌گو‌های بی‌نظیر اثر اروین د. یالوم را با صدای دلنشین آرمان سلطان‌زاده گوش دهید.
اروین د. یالوم در کتاب وقتی نیچه گریست، به شرح داستانی خیالی از روزهای جوانی و بیماری فریدریش نیچه می‌پردازد. بر اساس این داستان دکتر بروئر باید به نیچه از نظر جسمی و روحی کمک کند تا فکر خودکشی را از سر خود دور کند.
در وین سده نوزدهم، داستانی از عشق،
معرفی کتاب صوتی وقتی نیچه گریست
کتاب صوتی وقتی نیچه گریست رمانی فلسفی، هیجان انگیز، معمایی و سرشار از گفت‌و‌گو‌های بی‌نظیر اثر اروین د. یالوم را با صدای دلنشین آرمان سلطان‌زاده گوش دهید.
اروین د. یالوم در کتاب وقتی نیچه گریست، به شرح داستانی خیالی از روزهای جوانی و بیماری فریدریش نیچه می‌پردازد. بر اساس این داستان دکتر بروئر باید به نیچه از نظر جسمی و روحی کمک کند تا فکر خودکشی را از سر خود دور کند.
در وین سده نوزدهم، داستانی از عشق،
دوشنبه شب با امیر توی خیابون تصمیم گرفتیم که بریم شمال.همون برنامه و کار همیشگی.هراز،خونه ی امیر اینا.
وسایل رو ریختیم پشت ماشین و رفتیم تو جاده.بهش گفتم نشد ما روز جاده هراز رو ببینیم که ببینیم چه شکلیِه آخه.عادت ما اینه که نصفه شب میریم شب هم میایم.
من و امیر خیلی شمال رفتیم!هم گیلان که خونه ی خاله ی منه هم مازندران که خونه ی امیر ایناست.برای همین یه سری برنامه ی ثابت تو جاده داریم که هر بار مثل یه مراسم الهی باید انجام بشن و اگه انجام نشن انگا
کتاب وقتی نیچه گریست، آمیزه است از واقعیت و خیال، جلوه ای از عشق،
تقدیر و اراده در وین خردگرای سده ی نوزدهم و در آستانه زایش دانش روانکاوی،
فریدریش نیچه، بزرگترین فیلسوف اروپا...یوزف برویر، از پایه گذاران روانکاوی...دانشجوی
پزشکی جوانی به نام زیگموند فروید، همه اجزایی هستند که در ساختار رمان در
هم تنیده می شوند تا حماسه ی فراموش نشدنی رابطه خیالی میان بیماری خارق العاده
و درمانگری استثنایی را بیافرینند. در ابتدای رمان، لو سالومه، ا

سکوت دیدن ، ماینور وایت ، ترجمهٔ فرشید آذرنگ و سالومه منوچهری ،حرفه عکاس ۴
به کار گیری و کار دوربین ، ضرورتا برای آن است که عکاسی را در جهت آگاهی تشدید شده بکار گیرد. ( اما آگاهی تشدید شده یعنی چی؟ یعنی ما به درک بیشتری از جهان میرسیم و عکس مارو جای دیگه ای میبره؟)احتمالا هر کدام از ما چیزی ورای هنر و هم ورای آگاهی در نظر داریم.

من برای لذت کسانی مینویسم که این تجربیات را در خودشان بازخواهند شناخت.

پیش از کوشیدن به تجربهٔ عکس یا موضوعی که از
هتل دیانا قشم

توضیحات
دسته: هتل های 3 ستاره قشم

قشم

هتل های قشم

هتل های 3 ستاره قشم

هتل های معروف قشم

هتل دیانا قشم

هتل دیانا قشم
هتل دیانا قشم یکی از هتل های 3 ستاره قشم و مناسب برای اقامت خانوادگی تور قشم تابستان 98 می باشد. این هتل در سال 1390 افتتاح گردیده و واحدهای آن لوکس و نوساز می باشد. 
امکانات هتل شامل:
برخی امکانات هتل دیانا برای میهمانان تور قشم لابی، کافی شاپ، تاکسی سرویس، صندوق امانات، لاندری، رم سرویس و... تور قشم تیر می
هتل بهشت قشم

توضیحات

قشم

هتل های قشم

هتل های 3 ستاره قشم

هتل های لوکس قشم

هتل بهشت قشم

هتل بهشت قشم
هتل بهشت قشم یکی از هتل های 3 ستاره و لوکس قشم می باشد. این هتل در بهترین موقعیت تور قشم تابستان جزیره قرار گرفته است. رستوران هتل بهشت قشم بسیار عالی بوده و از بهترین رستورانهای قشم به شمار می رود.
امکانات هتل شامل:
برخی امکانات هتل بهشت قشم شامل رستوران، کافی شاپ، اینترنت رایگان، مینی بار، پارکینگ اختصاصی، ت
مقاله ی سکوت دیدن نوشتهٔ ماینور وایت با ترجمهٔ فرشید آذرنگ و سالومه منوچهری رو  خوندم. نمیتونم بگم چقدر وایت رو دوست دارم.یعنی اندازه نداره.  وقتی میخونم سعی میکنم بهش فکر کنم و چیزهایی که میگه رو عمل کنم. حس میکنم به عکاسی  وبه عکاسهایی که دوسشون دارم نزدیک تر میشم. خوندنش برام یادآوری کرد که نباید سرسری و بی توجه عبور کنم و باید با تمرکز و سکوتی که برای خودم فراهم میارم عکسهارو ببینم یا عکاسی کنم. دلم میخواد طریق سکوت رو یادبگیرمو به خودم
هتل پارک قشم

توضیحات

قشم

هتل های قشم

بهترین هتل های قشم

هتل های 3 ستاره قشم

هتل پارک قشم

هتل پارک قشم
هتل پارک قشم جزو هتل های 3 ستاره قشم با قیمت مناسب می باشد. این هتل در بلندترین تور قشم نقطه ی جزیره قرار گرفته است. فاصله این هتل تا ساحل تنها 5 دقیقه پیاده روی و تا مراکز تجاری و خرید 5 دقیقه با اتومبیل می باشد. فاصله هتل پارک قشم تا فرودگاه نیز 70 کیلومتر تور قشم می باشد.
امکانات هتل شامل:
برخی امکانات هتل پارک
هتل شمس قشم

توضیحات

قشم

هتل های قشم

هتل های 3 ستاره قشم

هتل های لوکس قشم

هتل شمس قشم

هتل شمس قشم
هتل شمس قشم در نزدیکی سواحل غربی جزیره و نزدیک به ساحل تور قشم مرداد ماه 98 دریا قرار گرفته و جزو هتل های 3 ستاره قشم می باشد. این هتل در فاصله پانصد متری مراکز خرید ستاره فردوسی- پردیس و خلیج و مرجان قرار گرفته است. فاصله هتل شمس تا مراکز دیدنی و مراکز خرید نیز نزدیک می باشد و مسافران تور قشم می توانند تور فشم مرداد 9
هتل کیمیا قشم

توضیحات

هتل های قشم

بهترین هتل های قشم

هتل های 3 ستاره قشم

هتل کیمیا قشم

هتل کیمیا قشم
هتل کیمیا قشم جزو هتل های 3 ستاره جزیره قشم می باشد. این هتل یکی از بهترین هتل های قشم تور قشم تابستان 98 با امکانات و تجهیزات کامل می باشد. این هتل  تا مرکز شهر، مراکز تجاری، پارک ساحلی زیتون و بازار قدیم تنها حدود پنج دقیقه فاصله دارد. هتل کیمیا قشم دارای کافی شاپ و رستورانی می باشد که انواع غذاهای متنوع و لذی
هتل مارینا پارک 2 قشم

توضیحات

قشم

هتل های قشم

هتل های 3 ستاره قشم

هتل های لوکس قشم

هتل مارینا پارک 2 قشم

هتل مارینا پارک 2 قشم
هتل مارینا پارک 2 قشم یکی از بهترین هتل های 3 ستاره قشم می باشد. این هتل در تور قشم تیر 98 مقابل درب جنوبی مرکز خرید ستاره قشم قرار گرفته است و به بازارها و ساحل به راحتی دسترسی خواهید داشت. 
امکانات هتل شامل:
برخی امکانات هتل مارینا پارک در تور قشم شامل کافی شاپ، خشکشویی، آسانسور، صندوق
هتل مارینا 1 قشم

توضیحات

قشم

هتل های قشم

هتل های 3 ستاره قشم

هتل های خوب قشم

هتل مارینا 1 قشم

هتل مارینا 1 قشم
هتل مارینا 1 قشم جزو هتل های 3 ستاره در جزیره قشم می باشد. رستوران هتل تور قشم با انواع غذاها در خدمت میهمانان تور قشممی باشد. هتل مارینا 1 قشم در نزدیکی مراکز خرید و مکانهای دیدنی قشم قرار دارد و شما در کمترین زمان به مکان مورد نظر تور قشم می رسید. 
امکانات هتل شامل:
برخی از امکانات هتل مارینا 1 قشم شامل
خب بعد از مدتها با لپتاپ خدمت رسیدم. فکر کردم تایپ کردن از یادم رفته اما ظاهرا تغییری نکرده . امروز دیر از خواب بیدار شدم ساعت حدودای شش بود. و بدتر از دیر بیدار شدن خوابیدن دوباره بود که انجام شد -ــــــ- در نهایت ساعت نه بیدار شدم. دیشب نگفتم اما مقاله ی سکوت دیدن ( نوشته  ماینور وایت با ترجمه فرشید آذرنگ و سالومه منوچهری، حرفه عکاس ۴ ) رو دوباره خوندم. هزار بارم بخونیشا کمه براش . میخواستم عکسامو ببینم نقشه کشییدم کاری که وایت میگه رو منم انجا
یوگرافی ساسان سمایی شب جمعه
ساسان سمایی در سال ۱۳۵۲ در شهر تبریز متولد شده است و اصالتا آذری می باشد و هم اکنون ساکن لندن می باشد. او یکی از دست اندر کاران شبکه منوتو است.
ساسان در شب جمعه
فعالیتهای ساسان در شبکه منوتو
او در برنامه های جواب (بعدها با نام جواب با سالومه) ، دکتر کپی، رپورتاژ سابق، رنگ و وارنگ، رختکن، شب جمعه، دروغ ۱۲، در شبکه منوتو حضور داشته است داشته است. یکبار نیز مهمان برنامۀ کیک میک بود که با شایان هم گروه بوده و با گروه ندا و
آموزشگاه هنرهای تجسمی کنته در شریعتی
مشاهده تلفن تماس و آدرس آموزشگاه
آموزشگاه هنرهای تجسمی کنته در شریعتی
آموزشگاه
هنرهای تجسمی کنته در شریعتی محدوده ظفر یکی از بهترین آموزشگاه های
هنرهای تجسمی در شمال تهران می‌باشد که با دوره‌های تخصصی آموزش طراحی،
نقاشی، تصویرسازی، عکاسی، مجسمه سازی، دکوراسیون داخلى، اسکیس و راندو،
پرسپکتیو تخصصى همراه با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خدمت هنرجویان مشتاق می‌باشد.
هنرهای
تجسمی مجم

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها